Дерев'яний блок-хаус

Блок-хаус – це декоративна облицювальна дошка з різних порід дерева, яка зовні нагадує зрубані і оброблені бруси. Застосовується в якості економічного оздоблювального матеріалу для обшивки як внутрішніх, так і зовнішніх стін. Завдяки використанню спеціальної технології виготовлення блок-хаус стійкий до появи тріщин і різного роду деформацій.

Блок-хаус під колоду, імітація бруса, ціна за м2 в Києві

Блок-хаус (сосна)
Блок-хаус (сосна) 1-й сорт

Довжина: 4 м
Ширина: 80 мм
Товщина: 25 мм
Уточнюйте наявність

імітація бруса
Блок-хаус (сосна) 2-й сорт

Довжина: 4 м
Ширина: 80 мм
Товщина: 25 мм
Уточнюйте наявність

Блок-хаус (сосна)
Блок-хаус (сосна) 1-й сорт

Довжина: 4 м
Ширина: 140 мм
Товщина: 30 мм
Уточнюйте наявність

Блок-хаус (сосна)
Блок-хаус (сосна) 1-й сорт

Довжина: 4 м
Ширина: 125 мм
Товщина: 35 мм
Уточнюйте наявність

імітація бруса
Блок-хаус (сосна) 2-й сорт

Довжина: 4 м
Ширина: 80 мм
Товщина: 25 мм
Уточнюйте наявність

Прайс на дерев'яний блок-хаус

НайменуванняДовжина, мШирина, ммТовщина, ммЦіна, грн/м2
Блок-хаус (сосна) 1-й сорт48025Уточнюйте наявність
Блок-хаус (сосна) 2-й сорт48025Уточнюйте наявність
Блок-хаус (сосна) 1-й сорт414030Уточнюйте наявність
Блок-хаус (сосна) 1-й сорт412535Уточнюйте наявність
Блок-хаус (сосна) 2-й сорт48025Уточнюйте наявність
Цены могут изменяться — пожалуйста уточняйте текущую цену на продукцию у наших менеджеров.
Зв'яжіться з нами:
Замовте безкоштовний розрахунок або дізнайтесь вартість робіт
Ціна за м2 блок-хауса (blockhouse, блокхаус) залежить від товщини і ширини готової панелі, сорту продукції, а також від породи використаної для виробництва деревини.

Переваги блок хауса

Імітація бруса (блок-хаус) для внутрішньої і зовнішньої обробки дозволяє істотно заощадити кошти на покупку оздоблювального пиломатеріалу. Зовні блок-хаус вельми складно відрізнити від натурального зрубу.

Блок-хаус продаж
Блок-хаус в інтер'єрі

Чому варто вибрати хвойний блок-хаус?

  1. Блок-хаус з хвойних порід дерева має значні переваги перед “імітацією колоди або бруса” з листяних порід. В силу природних характеристик сосни і модрини, пиломатеріал з такої деревини можна застосовувати не тільки для внутрішньої, але і для зовнішньої обробки фасадів. Природні гідроізоляційні особливості сосни значно продовжую термін служби блок-хауса. Крім того, даний облицювальний матеріал характеризується високою стійкістю до механічних пошкоджень, перепадів температур і зносу.
  2. Імітація бруса або колоди (блок-хаус) з сосни є пиломатеріалом, витривалим до грибків, комах, появі цвілі і гниття.
  3. Крім естетичної привабливості дерев’яний блок-хаус з хвойних порід дерева володіє екологічними і гіпоалергенними властивостями.

Основи монтажу дерев'яного блок-хауса на фасад будинку

Перш, ніж приступити до монтажу дерев’яного блок-хауса, що імітує колода або брус на фасад будинку, необхідно підготувати поверхню стін. Для цього вирівнюють всі нерівності, при необхідності поверхню штукатурять. Потім на поверхню стін наносять спеціальну антисептичне просочення. Після проведення підготовчих робіт проводиться монтаж пароізоляції. На наступному етапі на фасад будівлі кріпиться обрешетка (дерев’яна або металева). Дерев’яні лати також обробляється антисептичним складом. Після завершення монтажу обрешітки починають безпосередньо процес укладання панелей блокхаус. Варто звернути увагу на те, що пристрій блок-хауса для зовнішніх робіт проводиться знизу-вгору, з використанням механізму з’єднання “шип-паз”.

Купити високоякісний дерев’яний блок-хаус для внутрішнього оздоблення і зовнішніх робіт за максимально привабливою ціною безпосередньо від виробника, Ви можете в компанії «TRIANNA». Ми гарантуємо своєчасну доставку продукції по Києві і області!

FAQ

Часті запитання при замовленні блок хаус

Так, блок-хаус часто використовується для зовнішнього оздоблення будинків, альтано та інших будівель. Блок-хаус відрізняється високою міцністю та стійкістю до різних погодних умов, що робить його ідеальним матеріалом для зовнішнього оздоблення.
Ми виробляємо блок хаус різних розмірів, щоб задовольнити потреби наших клієнтів. Зазвичай ми пропонуємо дошки довжиною 4 м, шириною від 80 до 140 мм та товщиною від 25 до 35 мм. Крім того, ми можемо розглянути виготовлення блок хауса за індивідуальними розмірами і нарізати елементи під потрібний вам кут.
Ціна на блок-хаус залежить від багатьох факторів, таких як порода дерева, розміри, товщина, кількість та інші характеристики. Щоб дізнатися точну ціну, зв’яжіться з нами та повідомте свої вимоги до проекту. Наші фахівці готові надати вам консультацію та допоможемо вибрати оптимальний варіант для вашого бюджету.
Інші види пиломатеріалів
Брус, брусок
Брус, брусок
Ціна від 6000 грн/м3
Обрізна дошка
Дошка обрізна
Ціна від 6000  грн/м3
Дошка необрізна
Дошка необрізна
Ціна від 5000 грн/м3
Вагонка дерев'яна
Дерев'яна вагонка
Ціна від 300 грн/м2