Встановлення мансардних вікон в покрівлю

Установка мансардних вікон – досить трудомісткий процес, що вимагає наявності досвіду і певної вправності. Тому довірити цю роботу варто професіоналам. Адже найменші помилки при монтажі мансардного вікна в готову покрівлю чреваті негативними наслідками, такими як промерзанням скла, протіканням дощової води або втратами внутрішнього тепла. При установці мансардного вікна важливо не тільки надійно його закріпити на рівні зі скатом даху, але і правильно розрахувати висоту монтажу і спосіб герметизації, дотримуючись вимог виробника. При цьому, також береться до уваги вид і особливості покрівельного покриття.

Основною перевагою мансардного вікна перед фасадним аналогом є його можливість пропускати на 40% більше сонячного світла і тепла.

Встановлення мансардних вікон

Вартість монтажу мансардного вікна

Найменування робітЦіна (грн.)Од. вим.
Установка мансардного вікна в кроквяну систему5000 грншт.
Монтаж мансардного вікна в готову покрівлю9000 грншт.
Фахівці-покрівельники компанії «TRIANNA» професійно виконають установку мансардних вікон в м’яку покрівлю, металочерепицю або будь-який інший вид покрівельного покриття в обумовлені терміни і за доступною ціною. Щоб узгодити всі деталі і розрахувати вартість послуг для свого об’єкта, зв’яжіться з нашими консультантами.
Етапи встановлення мансардних вікон в покрівлю:
  • Підготовка: Оцінка місцевих умов та визначення оптимального місця для розташування вікна. При необхідності, заміри і вирізання отвору в покрівлі з урахуванням розмірів вікна.
  • Монтаж рами вікна: Установка рами мансардного вікна в покрівлю. Цей етап включає встановлення відповідної підкладки і кріплення рами до конструкції покрівлі.
  • Утеплення: Забезпечення герметичності і теплоізоляції вікна. Утеплення простору між рамою вікна і покрівлею за допомогою спеціальних матеріалів.
  • Установка склопакету: Встановлення склопакету в раму вікна і герметизація його за допомогою спеціальних ущільнювачів і герметиків.
  • Зовнішнє облицювання: Встановлення зовнішніх елементів вікна (козирки або фурнітура), які забезпечують захист від атмосферних опадів і створюють естетичний вигляд.
  • Внутрішнє облицювання: Встановлення внутрішніх елементів вікна, таких як наличники (планки ПВХ) або внутрішні підвіконня, для завершення вигляду і забезпечення зручності в експлуатації.
  • Тестування і регулювання: Перевірка роботи вікна на герметичність і коректне відкриття/закриття. Регулювання механізмів, якщо це необхідно, для забезпечення оптимальної роботи.
  • Оздоблення і фінішування: Завершальні роботи по оздобленню та фінішуванню навколишньої області мансардного вікна з урахуванням інтер’єру приміщення і архітектурного стилю будівлі.
Зв'яжіться з нами:
Замовте безкоштовний розрахунок або дізнайтесь вартість робіт
FAQ

Часті запитання при замовленні робіт з встановлення мансардних вікон в покрівлю

Встановлення мансардних вікон дозволяє підвищити природне освітлення та провітрювання приміщення, зробити приміщення більш комфортним та привабливим. Крім того, це надає значної вартості вашому житлу і створює чудовий архітектурний ефект.
Вартість встановлення мансардних вікон може варіюватися в залежності від таких факторів, як розмір вікна, вибраний матеріал та складність монтажу. Для отримання точної цінової пропозиції та розрахунку вартості монтажу зв’яжіться з нашими фахівцями. Ми раді надати вам безкоштовну консультацію та найкращі ціни на наші послуги.
Тривалість встановлення мансардних вікон залежить від обсягу робіт та вибраного типу вікна. Зазвичай це займає від кількох годин до одного дня. Під час консультації ми надамо вам більш точні терміни для вашого конкретного проекту.
Інші комплексні покрівельні роботи
Монтаж покрівельного профнастилу
Монтаж профнастилу
Ціна від 200 грн/м2
Монтаж кроквяної системи
Монтаж кроквяної системи
Ціна від 300  грн/м2
Ремонт і реконструкція покрівлі
Ремонт і реконструкція покрівлі
Ціна від 1000 грн/м2
Встановлення коньків і відливів на дах
Встановлення коньків і відливів
Ціна від 200 грн/пог.м