Утеплення фасаду

Зовнішнє утеплення фасадів в Києві

Компанія «TRIANNA» професійно виконує роботи по утепленню фасадів приватних будинків і котеджів мінеральною ватою і пінопластом (пінополістиролом). Якісно виконане зовнішнє утеплення стін дозволяє істотно підвищити їх теплоізоляційні властивості і, як результат, отримати економію до 35-40% на витратах на енергоносії. Якщо Вам складно визначитися, що краще вибрати - утеплення фасаду мінватою або пінопластом, ми завжди готові надати Вам професійну консультацію.

Ціни на утеплення фасаду
Наші роботи

Ціна на утеплення фасаду будинку зовні залежить від виду обраного теплоізоляційного матеріалу, обсягу і складності робіт.

Вартість робіт по утепленню фасадів

Найменування Ціна, грн. Од. вим.
Утеплення стін пінопластом 10 грн м2
Утеплення цоколя пінополістиролом 145 грн пог.м.
Утеплення стін мінеральною ватою 130 грн м2
Утеплення відкосів 180 грн пог.м.
Замовити безкоштовний розрахунок
Замовити безкоштовний розрахунок або дізнатися вартість робіт

Переваги зовнішнього утеплення фасадів:

  • зміщення точки роси за конструкцію стіни, що дозволяє усунути причини випадання конденсату всередині будинку;
  • шумоізоляція приміщення;
  • зниження витрат на обігрів приміщення;
  • захист стін будівлі від впливу перепадів температур і атмосферних опадів.

Не обігрівайте вулицю, зробіть свій будинок теплим вже сьогодні! Довірте утеплення фасаду свого будинку справжнім професіоналам з надійною репутацією - фахівцям компанії «TRIANNA».

Зв'яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом!

Інші комплексні фасадні роботи

Часті запитання при замовленні робіт з утеплення фасаду


Які переваги утеплення фасаду?
Утеплення фасаду має кілька переваг. Воно підвищує енергоефективність будівлі, знижує втрати тепла та енергоспоживання на опалення, що дозволяє скоротити витрати на комунальні послуги. Також утеплення фасаду покращує комфорт у приміщенні, знижує утворення конденсату та ризик появи плісняви, а також покращує зовнішній вигляд будівлі.

Які матеріали застосовуються для утеплення фасаду?
Для утеплення фасаду використовуються різні матеріали, такі як мінеральна вата, пінополістирол (EPS), екструдований пінополістирол (XPS), піноплекс, мінеральні плити та інші. Вибір матеріалу залежить від різних факторів, включаючи бюджет, енергоефективність, вогнестійкість та інші вимоги замовника.

Які фактори впливають на вартість робіт із утеплення фасаду?
Вартість робіт із утеплення фасаду залежить від кількох факторів, включаючи розмір будівлі, вибрані матеріали, складність робіт, стан фасаду та інші додаткові послуги, такі як монтаж системи вентиляції або заміна вікон. Ми проведемо огляд об'єкта та підготуємо докладний розрахунок вартості робіт на основі ваших потреб та вимог.