Монтаж мансардних вікон

Встановлення мансардних вікон в покрівлю

Установка мансардних вікон - досить трудомісткий процес, що вимагає наявності досвіду і певної вправності. Тому довірити цю роботу варто професіоналам. Адже найменші помилки при монтажі мансардного вікна в готову покрівлю чреваті негативними наслідками, такими як промерзанням скла, протіканням дощової води або втратами внутрішнього тепла. При установці мансардного вікна важливо не тільки надійно його закріпити на рівні зі скатом даху, але і правильно розрахувати висоту монтажу і спосіб герметизації, дотримуючись вимог виробника. При цьому, також береться до уваги вид і особливості покрівельного покриття.

Основною перевагою мансардного вікна перед фасадним аналогом є його можливість пропускати на 40% більше сонячного світла і тепла.

Вартість монтажу мансардного вікна

Найменування робіт Ціна (грн.) Од. вим.
Установка мансардного вікна в кроквяну систему 3000 грн шт.
Монтаж мансардного вікна в готову покрівлю договірна шт.

Фахівці-покрівельники компанії «TRIANNA» професійно виконають установку мансардних вікон в м'яку покрівлю, металочерепицю або будь-який інший вид покрівельного покриття в обумовлені терміни і за доступною ціною. Щоб узгодити всі деталі і розрахувати вартість послуг для свого об'єкта, зв'яжіться з нашими консультантами.

Замовити безкоштовний розрахунок
Замовити безкоштовний розрахунок або дізнатися вартість робіт

Інші комплексні покрівельні роботи