Штукатурка фасаду

Штукатурка фасадів приватних будинків і котеджів

Декоративна штукатурка фасаду будинку - один з найпопулярніших видів зовнішньої обробки стін. Використання сучасних матеріалів дозволяє не тільки захистити фасад будівель від руйнівних впливів зовнішнього середовища, а й надати йому естетично привабливий зовнішній вигляд.
Високопрофесійна команда фахівців компанії «TRIANNA» оперативно і якісно виконає роботи по штукатурці фасаду будь-якої складності та обсягу в Києві і області. Виконана нашими фахівцями оздоблення фасаду будинку штукатуркою - це завжди гарантія еталонної якості і тривалого терміну експлуатації.

Ціни на декоративну штукатурку фасаду будинку
Наші роботи

Орієнтовна вартість робіт по штукатурці фасаду будинку представлена в таблиці нижче.

Вартість робіт по штукатурці фасаду

Найменування Ціна, грн. Од. вим.
Декоративна штукатурка фасаду (барашик) 150 грн м2
Декоративна штукатурка фасаду (мармурова, гранітна крихта) 250 грн пог.м.
Штукатурка фасаду (цементно-піщана) 174 грн м2
Штукатурка відкосів або кутів фасаду 160 грн м2
Замовити безкоштовний розрахунок
Замовити безкоштовний розрахунок або дізнатися вартість робіт

Остаточна ціна розраховується після безкоштовного виїзду спеціаліста нашої компанії на об'єкт і залежить від типу штукатурки (цементно-піщана, короїд, баранчик, гранітна або мармурова крихта) обсягу і складності робіт, а також від термінів реалізації замовлення.

Етапи штукатурки фасадів "мокрим способом":

  • монтаж шару теплоізоляції;
  • кріплення армуючого шару;
  • фінішна декоративна штукатурка фасаду;
  • фарбування фасаду (при цементно-піщаному оштукатурюванні).

Інші комплексні фасадні роботи

Часті запитання при замовленні робіт по штукатурці фасаду


Які є варіанти штукатурки фасаду?
Існує безліч варіантів штукатурки фасаду. Ви можете вибрати класичну гладку штукатурку, штукатурку з текстурою або декоративні види штукатурки, такі як штукатурка "під камінь" або "під цеглу". Ми пропонуємо різноманітність варіантів та допоможемо вам вибрати відповідний стиль для вашого фасаду.

Яка вартість робіт штукатурки фасаду?
Вартість робіт по штукатурці фасаду залежить від кількох факторів, включаючи розмір будівлі, вибраний матеріал, складність дизайну, стан фасаду та додаткові послуги, такі як ремонт тріщин або підготовка поверхні. Ми пропонуємо індивідуальний підхід до кожного проекту та проведемо огляд об'єкта для визначення вартості робіт.

Як довго триває процес штукатурки фасаду?
Час, необхідний для завершення процесу штукатурки фасаду, залежить від різних факторів, таких як розмір будівлі, стан фасаду, вибраний матеріал, складність дизайну та доступність робочої сили. Зазвичай процес займає від кількох днів до декількох тижнів. Ми проведемо огляд об'єкту та надамо вам точніші терміни виконання робіт.