Фарбування фасаду

Фарбування фасаду будинку після утеплення

Фарбування фасаду будинку дозволяє не тільки надати гарний зовнішній вигляд екстер'єру будівлі, але і захистити стіни від руйнівного впливу несприятливих кліматичних факторів. Роботи з фарбування фасадів проводяться в рамках капітального або косметичного ремонту зовнішніх стін споруди і є завершальним етапом комплексу фасадних робіт. Довговічність і якість фарбування значною мірою залежить від грамотної підготовки зовнішніх стін і властивостей самої фарби. Фахівці компанії «TRIANNA» допоможуть Вам розібратися у всіх тонкощах підбору матеріалу і на вищому рівні виконають фарбування фасаду Вашого будинку в обумовлені терміни.

Ціна фарбування фасаду
Наші роботи

Вартість фарбування фасадів будинків і котеджів

Найменування Ціна, грн. Од. вим.
Фарбування фасаду 90 грн м2
Фарбування стін структурною фарбою 90 грн м2
Фарбування віконних рам (зовні) 90 грн м2
Замовити безкоштовний розрахунок
Замовити безкоштовний розрахунок або дізнатися вартість робіт

Для визначення точної вартості замовлення, замовте безкоштовний виїзд нашого фахівця на об'єкт.

Вибір лакофарбових матеріалів для фарбування фасадів

На експлуатаційні характеристики фасадної фарби впливає її хімічний склад. Залежно від типу оброблюваної поверхні віддають перевагу тому чи іншому виду. Розрізняють такі види фасадних фарб:

  • акрилові;
  • ПВА (полівінілацетатовие);
  • алкідні;
  • силіконові;
  • масляні і ін.

Кожен тип фарби має свої переваги і недоліки. Щоб підібрати найбільш підходящий для Вашого будинку варіант, звертайтеся в компанію «TRIANNA»!


Інші комплексні фасадні роботи

Часті запитання при замовленні робіт з фарбування фасаду


Які матеріали використовуються для фарбування фасаду?
Для фарбування фасаду використовуються різні матеріали, включаючи спеціалізовані фасадні фарби, ґрунтовки та захисні покриття. Ми працюємо з високоякісними матеріалами, які забезпечують довговічність та гарний зовнішній вигляд фасаду.

Яка вартість робіт із фарбування фасаду будинку?
Вартість робіт із фарбування фасаду залежить від кількох факторів, включаючи розмір будівлі, стан фасаду, вибрані матеріали, складність доступу до поверхні та додаткові послуги, такі як підготовка поверхні або ремонт тріщин. Ми проведемо огляд об'єкту та надамо вам детальну оцінку вартості робіт.

Які додаткові послуги пов'язані з фарбуванням фасаду?
Окрім основних робіт з фарбування фасаду, ми можемо запропонувати додаткові послуги, такі як ремонт тріщин та пошкоджень, гідроізоляція, усунення грибка та плісняви, оновлення декоративних елементів та інші. Ми готові обговорити ваші потреби та запропонувати рішення, які найкраще відповідають вашим вимогам.