Комплексна ізоляція покрівлі

Комплексна ізоляція даху - це пристрій багатошарового покрівельного пирога, в якому кожен шар несе своє функціональне навантаження. Від дотримання правильної черговості і технології монтажу, а також якості використовуваних ізоляційних матеріалів залежить ступінь захисту споруди від опадів і низьких температур.

Комплекс робіт по ізоляції покрівлі включає такі види:

  • Пароізоляція;
  • Утеплення даху (теплоізоляція);
  • Гідроізоляція;
  • Звукоізоляція.

Ціни на утеплення і ізоляцію даху

Найменування робіт Ціна (грн.) Од. вим.
Монтаж утеплювача 130 грн м2
Монтаж пароізоляції 40 грн м2
Монтаж гідроізоляції 40 грн м2
Монтаж обрешітки 80 грн м2
Монтаж контробрешітки 77 грн м2
Замовити безкоштовний розрахунок
Замовити безкоштовний розрахунок або дізнатися вартість робіт

Пароізоляція покрівлі

Пароізоляційний шар служить захистом утеплювача від проникнення водяної пари, що конденсується всередині теплого приміщення, в підпокрівельний простір. Також паробар'єр допомагає зберегти оптимальний рівень вологості і температурний режим всередині споруди, знижує тепловтрати в холодну пору року.

Утеплення даху зсередини

Теплоізоляція покрівлі відіграє важливу роль в збереженні внутрішнього тепла в приміщенні в холодний сезон, а також в захисті будинку від проникнення тепла в жаркий період. Існує величезна кількість технологій утеплення плоских, скатнїих та мансардних дахів зсередини. Підібрати оптимальну для Вас допоможе професіонал компанії TRIANNA.

Гідроізоляція покрівлі

Гідроізоляція є одним з основних моментів в монтажі надійної покрівлі. Якісна гідроізоляція даху дозволяє захистити теплоізоляційний шар від опадів, що потрапляють з покриття. Вибір матеріалу для гідроізоляції проводиться з урахуванням типу даху, кліматичних особливостей і виду покрівельного покриття.

Звукоізоляція даху з металочерепиці та профнастилу

Звукоізоляція даху особливо актуальна для покриттів з металочерепиці і профнастилу, яким характерні високі резонують властивості. Практично всі сучасні утеплювачі відносяться до шумоизолирующим матеріалами. Для металевих покрівель варто вибирати матеріали з високим індексом звукопоглинання.

Замовити безкоштовний розрахунок
Замовити безкоштовний розрахунок або дізнатися вартість робіт

Інші комплексні покрівельні роботи