Пиломатеріали

Сучасне будівництво вимагає якісно нового підходу до вибору будівельних матеріалів, зокрема до вибору найбільш затребуваного з них серед населення - пиломатеріалу. На перший план виходять: якість, довговічність, екологічність і надійність продукції.

Компанія TRIANNA здійснює виробництво та продаж пиломатеріалів високої якості оптом і в роздріб. Завдяки використанню сучасного обладнання, кращого сировинного матеріалу і здійснення контролю якості на кожному етапі виробництва, наші пиломатеріали відрізняються точною геометрією і відповідають всім вимогам ГОСТ України до даного виду продукції. Для того, щоб купити пиломатеріали від виробника в Києві і області за прийнятною ціною, зв'яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом.

Асортимент пиломатеріалів

Класифікація пиломатеріалів по сортах деревини

Первинним сировиною для виробництва пиломатеріалів служать стовбури різних порід дерев, попередньо очищені від кори і гілок. Залежно від породи оброблюваного дерева пиломатеріали поділяють на:
  • листяні пиломатеріали - найчастіше використовуються для проведення різних оздоблювальних робіт;
  • хвойні пиломатеріали - застосовуються при зведенні каркасів і несучих конструкцій, облаштування підлоги.
При виборі найбільш підходящих лісоматеріалів для конкретного виду робіт також беруться до уваги фізичні і механічні характеристики окремої породи деревини і дотримання технології виготовлення і просушування.

Виробництво, продаж і доставка пиломатеріалів в Києві

Виробництво, продаж і доставка пиломатеріалів в Києві - один з основних напрямків діяльності компанії «TRIANNA». Наші експерти проконсультують Вас з усіх питань і допоможуть підібрати пиломатеріал, який відповідає всім вимогам Вашого будівництва!
Наші переваги:
Кращі пиломатеріали
Тільки кращі пиломатеріали
Безкоштовне навантаження
Бесплатная погрузка
Доставка
Доставка по Києву і області
Оплата
Оплата готівкою або безнал
Гарантія зберігання
Гарантія дбайливого зберігання
Знижки оптовикам
Знижки оптовим покупцям
Телефонуйте. Ми відкриті до співпраці!
+38 (096) 55-28-555

Популярні статті