Фальшбрус

Фальш брус - імітація бруса від виробника

Імітація бруса (фальш брус або Вудхаус) - популярний матеріал з натурального дерева, призначений для оздоблення як внутрішніх, так і зовнішніх стін будинків і споруд. Виготовляється у формі стінових панелей з замками "шип-паз", які забезпечують щільне стикування. Головними перевагами фальш-бруса є: міцність, стійкість до деформацій, естетичний зовнішній вигляд, звуко- і теплозберігаючі властивості, легкість монтажу, а також доступна ціна.

Ціни на фальш брус

Імітація бруса, ціна за м2

Найменування Довжина, м Ширина, мм Товщина, мм Ціна, грн/м2
Фальш брус (сосна) 1-й сорт 4 140 20 уточнюйте
Фальш брус (сосна) 2-й сорт 4,5 140 20 уточнюйте
Ціни можуть змінюватися - будь ласка уточнюйте поточну ціну на продукцію у наших менеджерів.
Замовити безкоштовний розрахунок
Замовити безкоштовний розрахунок або дізнатися вартість робіт

Ціна імітації бруса, головним чином, залежить від виду і сорту деревини, яка була використана в якості сировинного матеріалу для виробництва панелей. Щоб дізнатися точну вартість за куб, м 2 або за панель фальшбрусу необхідного Вам розміру, звертайтеся за консультацією до фахівців компанії «TRIANNA».


Фальш брус продаж

Імітація бруса в інтер'єрі

Основні переваги фальшбрусу від компанії TRIANNA

 • 1. Фальшбрус є універсальним матеріалом, застосовуваним як для внутрішньої, так і для фасадної обробки будинків і споруд.
 • 2. Вартість фальш брусу значно нижче цільного дерев'яного бруса, а візуальна відмінність практично не помітна.
 • 3. Імітація бруса з сосни має високий рівень стійкості до гниття і різних грибкових захворювань.
 • 4. Завдяки невеликій вазі фальш-бруса, його монтаж з легкістю можуть здійснити один-два працівника.
 • 5. Природний екологічний пиломатеріал характеризується хорошими енергозберігаючими і шумоизолирующими властивостями.
 • 6. Сосновий фальш брус не схильний до розтріскування і деформацій.

Особливості монтажу фальш брусу

 • 1. Після закупівлі фальшбрусу для внутрішньої обробки,перш ніж приступить до його монтажу, необхідно дати пиломатеріалові кілька днів для акліматизації.
 • 2. На наступному етапі здійснюється монтаж на стіни обрешітки з брусків в напрямку "перпендикулярно" до дощок фальш-бруса.
 • 3. У разі необхідності додаткового утеплення приміщення, між стіною і дошками, що імітують брус, встановлюється пароізоляція и утеплювач.
 • 4. Монтаж фальшбрусу з кріпленням " шип-паз " проводиться знизу-вгору. Перша дошка кріпиться шипом вгору.
 • 5. До стелі і основи підлоги від верхньої і нижньої дощок фальш-бруса необхідно залишати зазори, шириною по 5 мм, які забезпечать вентиляцію і нормальний мікроклімат в приміщенні.
 • 6. Кріплення дощок до обрешітки проводиться за допомогою саморізів, цвяхів або кляймера.

Схема монтажу фальш бруса

Деревина для виробництва фальш бруса

Найчастіше для виробництва імітації бруса використовуються такі породи дерева, як модрина, дуб, липа, ялина, сосна, ясен і кедр. Використання передових технологій і систем обробки матеріалу, робить продукцію стійкою до грибків і гниття.

Замовити безкоштовний розрахунок
Замовити безкоштовний розрахунок або дізнатися вартість робіт

Компанія-виробник «TRIANNA» пропонує високоякісний фальш брус в широкому асортименті оптом і в роздріб з доставкою по Україні. Наші ціни Вас приємно здивують!


Інші види пиломатеріалів

Часті запитання при замовленні фальшбрусу


Які переваги використання фальшбрусу?
Використання фальшбрусу має кілька переваг. По-перше, він створює естетично привабливий зовнішній вигляд будівлі. По-друге, він забезпечує додатковий захист стін від вологи та атмосферних впливів. Крім того, фальшбрус не вимагає особливого догляду та обслуговування, що робить його зручним у використанні.

Яка вартість фальшбрусу?
Вартість фальшбрусу залежить від різних факторів, включаючи вибраний матеріал, розмір та кількість, необхідну для вашого проекту. Рекомендується звернутися до наших спеціалістів або ознайомитися з ціновим листом, щоб отримати точну інформацію щодо вартості конкретного варіанту фальшбрусу.

Який термін доставки фальш брусу?
Термін доставки фальш брусу може змінюватись в залежності від наявності товару на складі та вашого місця розташування. Якщо фальш брус є в наявності на нашому складі, ми можемо здійснити доставку в найкоротші терміни. Однак, якщо потрібно замовити певний тип або більше фальш брусу, термін поставки може становити кілька днів. Щоб отримати більш точну інформацію про терміни доставки для конкретного замовлення, будь ласка, зв'яжіться з нашою командою продажу. Ми з радістю надамо вам усю необхідну інформацію.