Дошка необрізна

Необрізна дошка в Києві

Основним сировинним матеріалом для виготовлення необрізної дошки, як правило, служать хвойні породи дерев. У рідкісних випадках використовуються листяні породи. Необрізна дошка має частково спиляні або зовсім не спиляні кромки (залишки кори). Найбільш часто в будівництві, використовується в якості витратного матеріалу необрізна дошка товщиною 25 мм. Крім того, компанія «TRIANNA» пропонує необрізний пиломатеріал товщиною 30, 40 і 50 мм.

Необрізна дошка ціна

Ціни на дерев'яну необрізну дошку (за куб, сосна)

Найменування Товщина, мм Ціна, грн/м3
Довжина - 4.5 м Довжина - 6.0 м
Дошка необрізна 25 2500 2500
Дошка необрізна 30 2500 2500
Дошка необрізна 40 2500 2500
Дошка необрізна 50 2500 2500
Замовити безкоштовний розрахунок
Замовити безкоштовний розрахунок або дізнатися вартість робіт

Вартість куба необрізної дошки залежить від різних чинників, зокрема від сорту продукції і породи оброблюваної деревини. Особливу увагу варто звернути на наявність тріщин, технічних дефектів, викривлення і інших деформацій.

Де застосовується необрізна дошка?

Необрізна дошка застосовується в роботах з невисокими вимогами до зовнішнього вигляду пиломатеріалу:

  • укладка дахів і перекриттів;
  • укладка настилів;
  • утеплення стін;
  • зведення опалубок і огорож;
  • меблеве виробництво.
Дошки необрізні куб
Дошки необрізні в інтер'єрі

Для виробництва меблів та інших столярних виробів використовують суху столярну дошку, яка пройшла спеціальний цикл технологічного сушіння. Даний вид пиломатеріалу відрізняється наявністю мінімального числа дефектів і сучків, встановленого стандартами якості.

Класифікаційні характеристики необрізної дошки

Основними класифікаційними параметрами необрізних дощок є їх товщина, довжина і сорт.

При виборі необрізного пиломатеріалу варто звернути увагу на наявність сучків, викривлення, криловатості і тріщин. Тріщини та інші візуальні дефекти негативно впливають міцність і термін корисної експлуатації пиломатеріалу.

Види дерев'яної необрізної дошки

Умовно необрізний пиломатеріал поділяють на два види:

  • Столярна необрізна дошка - виготовляється з деревини високої якості, не містить криловатості і викривлення, допускає наявність мінімальної кількості сучків.
  • Будівельна дошка - відрізняється мінімальними вимогами до якості і зовнішньому вигляду, використовується переважно для зведення огорож та проведення чорнових будівельних робіт.

Компанія TRIANNA пропонує високоякісний необрізної дошки, виготовлений з сосни. Популярність цього виду деревини обумовлена його відмінними фізичними характеристиками. Ми пропонуємо необрізні дошки 4,5 метри і 6 метрів завдовжки, стандартної товщини від 25 до 50 мм.

Купуючи необрізну дошку в компанії «TRIANNA» Ви отримуєте: продукцію виготовлену на сучасній лісопильні базі за найвигіднішими в Києві цінами, можливість роздрібних і оптових замовлень, оперативну доставку по Україні.

Замовити безкоштовний розрахунок
Замовити безкоштовний розрахунок або дізнатися вартість робіт
Для постійних і великих клієнтів діє система знижок.

Інші види пиломатеріалів