Дошка необрізна

Необрізна дошка в Києві

Основним сировинним матеріалом для виготовлення необрізної дошки, як правило, служать хвойні породи дерев. У рідкісних випадках використовуються листяні породи. Необрізна дошка має частково спиляні або зовсім не спиляні кромки (залишки кори). Найбільш часто в будівництві, використовується в якості витратного матеріалу необрізна дошка товщиною 25 мм. Крім того, компанія «TRIANNA» пропонує необрізний пиломатеріал товщиною 30, 40 і 50 мм.

Необрізна дошка ціна

Ціни на дерев'яну необрізну дошку (за куб, сосна)

Найменування Товщина, мм Ціна, грн/м3
Довжина - 4.5 м Довжина - 6.0 м
Дошка необрізна 25 - -
Дошка необрізна 30 - -
Дошка необрізна 40 - -
Дошка необрізна 50 - -
Ціни можуть змінюватися - будь ласка уточнюйте поточну ціну на продукцію у наших менеджерів.
Замовити безкоштовний розрахунок
Замовити безкоштовний розрахунок або дізнатися вартість робіт

Вартість куба необрізної дошки залежить від різних чинників, зокрема від сорту продукції і породи оброблюваної деревини. Особливу увагу варто звернути на наявність тріщин, технічних дефектів, викривлення і інших деформацій.

Де застосовується необрізна дошка?

Необрізна дошка застосовується в роботах з невисокими вимогами до зовнішнього вигляду пиломатеріалу:

  • укладка дахів і перекриттів;
  • укладка настилів;
  • утеплення стін;
  • зведення опалубок і огорож;
  • меблеве виробництво.
Дошки необрізні куб
Дошки необрізні в інтер'єрі

Для виробництва меблів та інших столярних виробів використовують суху столярну дошку, яка пройшла спеціальний цикл технологічного сушіння. Даний вид пиломатеріалу відрізняється наявністю мінімального числа дефектів і сучків, встановленого стандартами якості.

Класифікаційні характеристики необрізної дошки

Основними класифікаційними параметрами необрізних дощок є їх товщина, довжина і сорт.

При виборі необрізного пиломатеріалу варто звернути увагу на наявність сучків, викривлення, криловатості і тріщин. Тріщини та інші візуальні дефекти негативно впливають міцність і термін корисної експлуатації пиломатеріалу.

Види дерев'яної необрізної дошки

Умовно необрізний пиломатеріал поділяють на два види:

  • Столярна необрізна дошка - виготовляється з деревини високої якості, не містить криловатості і викривлення, допускає наявність мінімальної кількості сучків.
  • Будівельна дошка - відрізняється мінімальними вимогами до якості і зовнішньому вигляду, використовується переважно для зведення огорож та проведення чорнових будівельних робіт.

Компанія TRIANNA пропонує високоякісний необрізної дошки, виготовлений з сосни. Популярність цього виду деревини обумовлена його відмінними фізичними характеристиками. Ми пропонуємо необрізні дошки 4,5 метри і 6 метрів завдовжки, стандартної товщини від 25 до 50 мм.

Купуючи необрізну дошку в компанії «TRIANNA» Ви отримуєте: продукцію виготовлену на сучасній лісопильні базі за найвигіднішими в Києві цінами, можливість роздрібних і оптових замовлень, оперативну доставку по Україні.

Замовити безкоштовний розрахунок
Замовити безкоштовний розрахунок або дізнатися вартість робіт
Для постійних і великих клієнтів діє система знижок.

Інші види пиломатеріалів

Часті запитання при замовленні необрізної дошки


Які розміри необрізної дошки є в наявності?
Розміри необрізної дошки можуть змінюватись в залежності від породи дерева та потреб клієнта. Зазвичай вона має довжину від 4,5 до 6 метрів, ширину від 10 до 30 см та товщину від 25 до 50 мм.

Як оформити замовлення на необрізну дошку?
Ви можете оформити замовлення на необрізну дошку, зв'язавшись з нами по телефону або електронною поштою. Наш менеджер зв'яжеться з вами для уточнення деталей замовлення та оформлення документів.

Як відбувається доставка необрізної дошки?
Ми здійснюємо доставку необрізної дошки нашим транспортом у Києві та Київській області. Вартість доставки залежить від відстані та кількості продукції, що замовляється.