Блок-хаус

Дерев'яний блок-хаус від виробника

Блок-хаус - це декоративна облицювальна дошка з різних порід дерева, яка зовні нагадує зрубані і оброблені бруси. Застосовується в якості економічного оздоблювального матеріалу для обшивки як внутрішніх, так і зовнішніх стін. Завдяки використанню спеціальної технології виготовлення блок-хаус стійкий до появи тріщин і різного роду деформацій.

Прайс-лист блок-хаус

Блок-хаус під колоду, імітація бруса, ціна за м 2 в Києві

Найменування Довжина, м Ширина, мм Товщина, мм Ціна, грн/м2
Блок-хаус (сосна) 1-й сорт 4 80 25 уточнюйте
Блок-хаус (сосна) 2-й сорт 4 80 25 уточнюйте
Блок-хаус (сосна) 1-й сорт 4 140 30 уточнюйте
Блок-хаус (сосна) 1-й сорт 4 125 35 уточнюйте
Блок-хаус (сосна) 2-й сорт 4 80 25 уточнюйте
Ціни можуть змінюватися - будь ласка уточнюйте поточну ціну на продукцію у наших менеджерів.
Замовити безкоштовний розрахунок
Замовити безкоштовний розрахунок або дізнатися вартість робіт

Ціна за м2 блок-хауса (blockhouse, блокхаус) залежить від товщини і ширини готової панелі, сорту продукції, а також від породи використаної для виробництва деревини.

Переваги блок хауса

Імітація бруса (блок-хаус) для внутрішньої і зовнішньої обробки дозволяє істотно заощадити кошти на покупку оздоблювального пиломатеріалу. Зовні блок-хаус вельми складно відрізнити від натурального зрубу.

Блок-хаус продаж
Блок-хаус в інтер'єрі

Чому варто вибрати хвойний блок-хаус?

1. Блок-хаус з хвойних порід дерева має значні переваги перед "імітацією колоди або бруса" з листяних порід. В силу природних характеристик сосни і модрини, пиломатеріал з такої деревини можна застосовувати не тільки для внутрішньої, але і для зовнішньої обробки фасадів. Природні гідроізоляційні особливості сосни значно продовжую термін служби блок-хауса. Крім того, даний облицювальний матеріал характеризується високою стійкістю до механічних пошкоджень, перепадів температур і зносу.

2. Імітація бруса або колоди (блок-хаус) з сосни є пиломатеріалом, витривалим до грибків, комах, появі цвілі і гниття.

3. Крім естетичної привабливості дерев'яний блок-хаус з хвойних порід дерева володіє екологічними і гіпоалергенними властивостями.

Основи монтажу дерев'яного блок-хауса на фасад будинку

Перш, ніж приступити до монтажу дерев'яного блок-хауса, що імітує колода або брус на фасад будинку, необхідно підготувати поверхню стін. Для цього вирівнюють всі нерівності, при необхідності поверхню штукатурять. Потім на поверхню стін наносять спеціальну антисептичне просочення. Після проведення підготовчих робіт проводиться монтаж пароізоляції. На наступному етапі на фасад будівлі кріпиться обрешетка (дерев'яна або металева). Дерев'яні лати також обробляється антисептичним складом. Після завершення монтажу обрешітки починають безпосередньо процес укладання панелей блокхаус. Варто звернути увагу на те, що пристрій блок-хауса для зовнішніх робіт проводиться знизу-вгору, з використанням механізму з'єднання "шип-паз".

Монтаж дерев'яного блок-хауса
Замовити безкоштовний розрахунок
Замовити безкоштовний розрахунок або дізнатися вартість робіт

Купити високоякісний дерев'яний блок-хаус для внутрішнього оздоблення і зовнішніх робіт за максимально привабливою ціною безпосередньо від виробника, Ви можете в компанії «TRIANNA». Ми гарантуємо своєчасну доставку продукції по Киеві і області!

Для постійних і оптових покупців діє гнучка система знижок!

Інші види пиломатеріалів

Часті запитання при покупці блок хаус


Чи можна використовувати блок-хаус для зовнішнього оздоблення будинку?
Так, блок-хаус часто використовується для зовнішнього оздоблення будинків, альтано та інших будівель. Блок-хаус відрізняється високою міцністю та стійкістю до різних погодних умов, що робить його ідеальним матеріалом для зовнішнього оздоблення.

Які розміри блок хауса ви пропонуєте?
Ми виробляємо блок хаус різних розмірів, щоб задовольнити потреби наших клієнтів. Зазвичай ми пропонуємо дошки довжиною 4 м, шириною від 80 до 140 мм та товщиною від 25 до 35 мм. Крім того, ми можемо розглянути виготовлення блок хауса за індивідуальними розмірами і нарізати елементи під потрібний вам кут.

Яка вартість дерев'яного блок хауса?
Ціна на блок-хаус залежить від багатьох факторів, таких як порода дерева, розміри, товщина, кількість та інші характеристики. Щоб дізнатися точну ціну, зв'яжіться з нами та повідомте свої вимоги до проекту. Наші фахівці готові надати вам консультацію та допоможемо вибрати оптимальний варіант для вашого бюджету.