Пиломатеріали

Сучасне будівництво вимагає якісно нового підходу до вибору будівельних матеріалів, зокрема до вибору найбільш затребуваного з них серед населення - пиломатеріалу. На перший план виходять: якість, довговічність, екологічність і надійність продукції.

Компанія TRIANNA здійснює виробництво та продаж пиломатеріалів високої якості оптом і в роздріб. Завдяки використанню сучасного обладнання, кращого сировинного матеріалу і здійснення контролю якості на кожному етапі виробництва, наші пиломатеріали відрізняються точною геометрією і відповідають всім вимогам ГОСТ України до даного виду продукції. Для того, щоб купити пиломатеріали від виробника в Києві і області за прийнятною ціною, зв'яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом.

Асортимент пиломатеріалів

Замовити безкоштовний розрахунок
Замовити безкоштовний розрахунок або дізнатися вартість робіт

Класифікація пиломатеріалів по сортах деревини

Первинним сировиною для виробництва пиломатеріалів служать стовбури різних порід дерев, попередньо очищені від кори і гілок. Залежно від породи оброблюваного дерева пиломатеріали поділяють на:
  • листяні пиломатеріали - найчастіше використовуються для проведення різних оздоблювальних робіт;
  • хвойні пиломатеріали - застосовуються при зведенні каркасів і несучих конструкцій, облаштування підлоги.
При виборі найбільш підходящих лісоматеріалів для конкретного виду робіт також беруться до уваги фізичні і механічні характеристики окремої породи деревини і дотримання технології виготовлення і просушування.

Виробництво, продаж і доставка пиломатеріалів в Києві

Виробництво, продаж і доставка пиломатеріалів в Києві - один з основних напрямків діяльності компанії «TRIANNA». Наші експерти проконсультують Вас з усіх питань і допоможуть підібрати пиломатеріал, який відповідає всім вимогам Вашого будівництва!
Наші переваги:
Кращі пиломатеріали
Тільки кращі пиломатеріали
Безкоштовне навантаження
Бесплатная погрузка
Доставка
Доставка по Києву і області
Оплата
Оплата готівкою або безнал
Гарантія зберігання
Гарантія дбайливого зберігання
Знижки оптовикам
Знижки оптовим покупцям
Телефонуйте. Ми відкриті до співпраці!
+38 (096) 55-28-555

Популярні статті